Firma neustále prináša inovatívne riešenia v oblasti strešných krytín. Dôležitá je pre nich najmä kvalita a funkčnosť produktov. Fólie od značky Bramac sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči pretrhnutiu, ochranou voči prenikaniu vody a špičkovými mechanickými vlastnosťami. Cenovo dostupné riešenie pre všetky druhy striech.

Špecialistu na celulózovú izoláciu a vzduchotesnosť. Ekologické, nekonvenčné a originálne produkty pre každú stavbu.V ponuke nájdete rôzne druhy fólií: strešné, fasádne či parobrzdné, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami. Doplnkový sortiment je samozrejmosťou.

Hydroizolačné fólie pre strešné a stenové konštrukcie chránia izoláciu pred prudkým dažďom a vniknutím vlhkosti. Pásy sú odolné proti UV žiareniu, sú pevné a veľmi difúzne. Strešné hydroizolácie sa umiestňujú zvonku pod krytinu s prekrytím a sú zaistené sponkami, čím je zaistená optimálna tesnosť proti dažďu a vetru.

Značka Delta je zárukou kvality už dlhé roky a ponúka systémové riešenia od strechy až po pivnicu pre každú stavbu. Nemecká kvalita, ktorá je zárukou spokojnosti zákazníkov. Pre šikmú či plochú strechu budovy môžete použiť na mieru šitú kombináciu hydroizolačných a drenážnych fólií.

Pre firmu JUTA sú charakteristické kvalitné produkty za rozumné ceny. O kvalite svedčí aj získaná certifikácia CE, ktorú získali medzi prvými na trhu. V ponuke nájdete vysoko vodotesné fólie pre šikmé strechy i ploché strechy ale i vysoko UV stabilnú hydroizolačnú vetrozábranu pre vetrané fasády.

Produkty Pro clima sú zárukou kvalitných a stále inovatívnych riešení v oblasti izolácie. „Inteligentné“ membrány pre interiérové a exteriérové použitie, ktoré slúžia na kontrolu priechodnosti vzduchu a vlhkosti stavebnou konštrukciou.