100% ekologická celulózová fúkaná tepelná izolácia vyrobená z triedeného recyklovaného papiera. Je vhodná na všetky typy stavieb (od rodinných domov až po výrobné haly, školy a pod.) . Fúkaná izolácia má takmer o 40% lepšie tepelnoizolačné účinky než izolácia na báze minerálnych a sklenených vlákien.

Ideálne riešenie pre ekologicky zmýšľajúcich ľudí. Slama sa používa na izoláciu už dlhé roky, no ide o veľmi zdĺhavý a náročný proces. Preto firma Iso-stroh zjednodušila a zlepšila spôsob aplikácie tejto prírodnej izolácie. Špeciálny druhy slamennej izolácie, ktorý sa skladá zo 100% pšeničnej slamy. Izolácia má európske technické schválenie ETA-17-0559, a je preto schválená na použitie ako izolačný materiál v stavebníctve. Balíky spĺňajú vysoké štandardy kvality a vďaka špeciálnemu skladovaniu je zabezpečené, že neobsahujú žiadne plesne či vlhkosť.

Špecialistu na celulózovú izoláciu a vzduchotesnosť. Ekologické, nekonvenčné a originálne produkty pre každú stavbu. Celulózová izolácia je prírodná izolácia, ktorá sa vyrába z recyklovaného novinového papiera. Ten je trhaný na kusy a zmiešaný s minerálnymi soľami. Táto zmes sa zomelie a vzniká produkt, ktorý má jedinečné teploizolačné vlastnosti. Šetrí čas, peniaze i prírodu.

Ekologický materiál zložený z mineralizovanej ihličnatej drevnej štiepky, ktorá je obalená ochrannou vrstvou minerálov, čím sa predchádza plesni či hnilobe. Ľahká výplňová izolácia a tenká vyrovnávacia vrstva pod podlahy s výbornou vzduchovou a krokovou nepriezvučnosťou. Dokonale vypĺňa i menšie škáry.