Špičková kvalita keramickej krytiny Braas prináša výhody ako mimoriadna pevnosť, mrazuvzdornosť, kvalitný materiál a moderná technológia výroby, rozmerová presnosť škridiel, kvalita overená testami, 30-ročná na záruka na kvalitu materiálu.

Betónové škridly Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín piesku, vody, portlandského cementu a pigmentov oxidu železa. Na rozdiel od iných strešných krytín sa pevnosti betónových škridiel časom zvyšujú, čo znamená záruku ich dlhej životnosti a funkčnosti. Výroba betónových škridiel je šetrná k prírode a prispieva tak k budúcej kvalite prostredia pre naše deti.

Strešný systém TONDACH® je naozaj rozumným riešením spájajúcim kvalitu, funkčnosť a atraktívny vzhľad. Vďaka jednotlivým prvkom Vaša nová strecha vytvorí jeden súvislý celok, ktorý navýši jej odolnosť a životnosť. Súčasťou systému je zabezpečenie podstrešia účinnou strešnou fóliou, samotná krytina, špeciálne dielce, či viaceré doplnky.

Spoločnosť Terran Slovakia s.r.o., vyrába a distribuuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému. Betón má výhody ako nepresiakavosť, stálosť farieb, ochrana proti vonkajším prírodným vplyvom, stálosť tvaru, veľká mechanická odolnosť, prirodzené základné zložky.

Spoločnosť MASLEN začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín a trepézov z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov.