Firma HASOFT bola založená v roku 1997. Výroba špeciálnych maltovín bola spočiatku reprezentovaná iba jedným produktom – hydroizolačnou stierkou LEPENKA VO VEDRE. Vďaka úspechu tohto materiálu na trhu firma prišla s ďalšími novinkami – produkty na opravu a sanáciu betónu – produkty STAVLEP a SPRAVBETÓN. Potom každý rok nasledovali nové produkty, ktoré sú vždy zamerané na špeciálne požiadavky stavebného trhu a vyplývali väčšinou z jeho impulzu. Požiadavka na riešenie hydroizolácii dilatujúcich špár vyústila v certifikáciu a dovoz kompletného hydroizolačného systému, ktorý je tvorený butylkaučukovým nástrekom na špeciálnu polypropylénovú tkaninu s alkalickou ochranou.

Široký sortiment lepidiel, tmelov, náterov. Polyuretánové peny na lepenie, utesňovanie, upevňovanie a vyplňovanie dutín sú určené pre domácich kutilov aj realizačné firmy.

Sika – líder v oblasti stavebnej chémie. Sika AG so sídlom v Baar vo Švajčiarsku, je globálny koncern dodávajúci na trh produkty špeciálnej stavebnej chémie. Sika je svetovým lídrom vo výrobe materiálov používaných na tmelenie, lepenie, tlmenie hluku, zosilňovaní a ochrane nosných konštrukcií v stavebníctve a priemysle. Produktové rady Sika zahrňujú vysoko kvalitné prísady do betónu, špeciálne malty, lepidlá a tmely, tlmiace a zosilňujúce materiály, systémy zosilňovania nosných konštrukcií, systémy priemyselných podláh a izolačných fólií.

Spoločnosť Den Braven Sealants je 40 rokov popredným svetovým dodávateľom systémových riešení stavebnej chémie a technických aerosólov najvyššej kvality. Našim zákazníkom ponúkame nielen širokú škálu skladom dostupných výrobkov, ale i prístup k najmodernejším typom výrobkov a progresívnym materiálom, rozsiahlemu poradenstvu a kvalitnej logistike.