Informácie o mimoriadnej prevádzke

Vážení zákazníci, od 30.3. bude naša predajňa otvorená nasledovne: MALOOBCHODNÝ PREDAJ od 7:00 do 13:00 hod. VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ od 7:00 do 15:30 hod. Chceli by sme Vás poprosiť o dôsledné dodržiavanie pravidiel: 📍 Vstup do areálu a predajne len s rúškom a v rukaviciach! 📍 Do predajne vstupujte len po jednom! 📍 Pri čakaní dodržiavajte,prosíme,…

Details

Vianočná darovačka – podmienky súťaže

Vyhrajte stavebnicu Teifoc pre budúceho malého stavbára či stavbárku. Súťaž prebieha na platforme Facebook na firemnej stránke stavebniny marand. Pravidlá sú jednoduché. Pravidlá súťaže: Súťaž prebieha od 15.12.2019 do 18.12. 2019 12:00 hod. Výherca bude uverejnený v komentároch pod súťažným príspevkom a to dňa 18.12. vo večerných hodinách. Výhrou v súťaži je 1 ks Stavebnice Teifoc –…

Details

Lepidlo alebo pena?

Pokiaľ si kladiete otázku či pri stavbe použiť lepidlo alebo penu tu dostanete odpoveď. Vždy záleží od typu tehly a taktiež od požiadaviek, ktoré očakávate od týchto produktov. Čo v skutočnosti môžeme chápať pod pomenovaním „lepidlo“ či „pena“ sa dozviete vo video návode od firmy Heluz.

Details

Typy striech

Strecha nás nielen chráni pred dažďom a zatečením, ale aj zabezpečuje teplo, či ďalší priestor. Tvar strechy volíme podľa charakteru stavby, požiadaviek na využiteľnosť priestoru, energetickú náročnosť a tiež aj podľa ekonomických možností realizácie strechy. Výber správnej strechy je naozaj dôležitý pretože jej výber ovplyvní nielen náklady na stavbu ale aj náklady na energie pri vykurovaní či kvalitu bývania.

Details

Zatepliť, či nezatepliť – vzorový dom

Mnoho ľudí v snahe ušetriť na stavbe domu často siaha po lacnejšej tehle. Pravdou však je, že pokiaľ investujete do kvalitnej tehly ušetríte práve na zatepľovaní. Pri odbere tehly širších rozmerov sa vyhnete zbytočným nákladom aj keď prvotná investícia môže byť vyššia ako ste plánovali. Pozrite si stručné porovnanie a uveríte.

Details