Firma Roto ponúka rôzne kovanie pre okná a balkónové dvere, otváravo-sklopné kovanie pre plastové a drevené okná, vysoko kvalitný systém kovania pre hliníkové okná a balkónové dvere, komfortné kovanie pre okenice, nové posuvné kovanie pre zdvižno-posuvné elementy a iné.

Spoločnosť VELUX sa neustále snaží o zlepšovanie životných podmienok v podkroví, ktoré by malo byť plné denného svetla a čerstvého vzduchu.
Výrobný sortiment spoločnosti preto tvoria rôzne typy strešných okien, svetlovody, rolety, žalúzie a montážne doplnky a ovládacie systémy. VELUX poskytuje taktiež svetlíky a iné riešenia pre ploché strechy.

Firma FAKRO je súkromná firma, ktorá vznikla v roku 1991. Je rýchlo sa rozvíjajúcou firmou v odvetví strešných okien. V priebehu 20 rokov sa z malého rodinného podniku stala medzinárodnou korporáciou, ktorá je v súčasnosti vicelídrom na svetovom trhu strešných okien.

Strešné okná RoofLite sú vyrobené na základe návrhov škandinávskych dizajnérov. Majú až 10ročnú záruku !Majú výborné tepelno-izolačné a vodotesné vlastnosti vďaka prísnemu dodržiavaniu najnovších európskych noriem.

Svetlovody Solatube nie sú navrhnuté iba na privedenie denného svetla. Na vytvorenie Systému denného osvetlenia je totiž potrebné viac, než to čo vidí oko. Naši inžinieri premysleli i tie najmenšie nuansy a navrhli produkty, ktoré sú vo svojom odbore svetovou jednotkou.

Tubusové svetlovody Sunway prinášajú priame slnečné svetlo do vášho domova, ktoré má psychologické a fyziologické výhody. Svetlovody neprispievajú k tepelným ziskom a stratám. Jednoducho vám neprehrievajú alebo neochladzujú interiér. Privádzajú vám zdravé prirodzené svetlo, ktoré je zadarmo.